Blog o rozwoju osobistym

Blog – co mam dla Ciebie?

Witam serdecznie na blogu.
Ponad 6 lat intensywnej praktyki jako szkoleniowiec i trener w dziedzinie kompetencji miękkich, rozwoju osobistego z wykorzystaniem bardzo wielu aspektów psychologii i terapii. Uznałem, że czas dzielić się wiedzą, opisywać swoje doświadczenia, promować zdrowy i konkretny rozwój osobisty z wykorzystaniem tego co najlepsze w psychologii, coachingu, czy terapii.

Będę pisał głównie konkretne, merytotyczne wskazówki do radzenia sobie z różnymi aspektami pracy z własnym sposobem myślenia, nad własnym nastawieniem, nad emocjami, nawykami, nad wprowadzaniem nowych zachowań do swojego życia, celem uzyskania innych – z założenia lepszych efektów.

Zapraszam – zapisz się do newslettera (w prawym górnym rogu znajdziesz formularz), polub fanpage i ustaw, aby wyświetlały się u Ciebie na facebook informacje na nim publikowane. W ten sposób na bieżąco utrzymasz kontakt z tym co mam do przekazania i ze mną.

Na początek przygotowałem kilka wpisów. Sukcesywnie będę dodawał kolejne. Najważniejszym czynnikiem regularnej produktywności w tym miejscu będzie chyba codzinna ilość sesji coachingowych, prowadzonych przeze mnie szkoleń i warsztatów. Intensywnie pracuję, prowadzę dużo sesji indywidualnych – jednocześnie jest to źródło wielu refleksji, którymi będę się tu dzielił, jak i potencjalna przyczyna nieregularności w pisaniu. Mam nadzieję, że wystarczy mi wszystkiego czego trzeba, aby znaleźć między tym a tym odpowiedni balans.

Życzę sobie i Tobie, aby to miejsce było na tyle ciekawe i użyteczne, że będziemy się tu często spotykać.

Z niecierpliwością, nadzieją i ambicjami 🙂
Rafał Daniluk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.